Skupina Modul
Skupina Modul: » O nás

O nás

 

Hudební skupina MODUL je pětičlenná parta skvěle vypadajících chlapů a dam hrajících při různých společenských příležitostech jako jsou plesy, karnevaly, hody, větší firemní večírky nebo taneční zábavy po celé ČR.

Kapela pod tímle názvem působí letos neuvěřitelných 23 let a sází především na vyzrálé zkušené muzikanty a brilantní zvuk. V bohatém a v žánrově pestrém repertoáru kapely, čítajícím něco kolem 150 písní, najdete širokou škálu stylů, počínaje lidovou muzikou, přes kvalitní taneční hudbu interpretů zvučných jmen (Queen, Sting, Beatles, REM, Allanis Morriset, , Katy Perry aj.) až po klasický bigbít žádaný především na letních tanečních zábavách.

Repertoár skupiny je velmi pestrý a uspokojí jistě každou generaci posluchačů. Skupina vlastní špičkovou zvukovou i kvalitní světelnou techniku, přičemž spolupracuje i s jinými hudebními  skupinami a hudebními agenturami, při jejich vystoupeních a koncertech (viz.další služby)

Aparaturu zn. Martin Audio spolu s námi používají takoví velikáni jako Pink Floyd, Status Quo, Deep Purple,Katapult, Palo Habera aj.
Jsou s ní ozvučeny i prostory pražského hradu. 

 
Copyright © 2018 Skupina Modul